Aita lapses välja tuua loovus, eneseväljendus
ja inspiratsioon koos Crayola kunstitoodetega!

CRAYOLA TOOTED

Lase loovusel
vabalt lennata!

2=3 KAMPAANIA

Lisa ostukorvi vähemalt 3 Crayola kampaaniatoodet, saad 1 tasuta

VAATA TOOTEID

Värvi ja joonista

Värvi ja pese

Washimals

MiniKids

Värvi ja joonista


Crayolas usutake, et enne kui elu saab täis teadmisi, tarkust ja saavutusi, peab see olema täis imesid, seiklusi ja unistusi.
Crayola kireks on, aidata vanematel ja õpetajatel, laste südames elavat loovust ja eneseväljendust valla päästa, selleks et lastest saaks kasvada inspireeritud, julged ja erilised täiskasvanud.

KÕIK TOOTED

Värvi ja pese - Pestavad tooted


Nüüd ka meie valikus tooted, mida annab kerge vaevaga maha pesta.
Crayola on aidanud sütitada laste loovust juba enam, kui 100 aastat.
Nende tooted annavad värvilised tiivad nähtamatutele asjadele, mis asuvad laste südametes ja kujutlustes, pakkudes inspireerivad värve ja vahendeid selleks, et anda laste mõttetele nähtav vorm.

KÕIK TOOTED

Washimals mängukomplektid


Kohandage ja hellitage väikseid armsaid pestavaid lemmikloomi Washimals mängukomplektides!
Üliarmsad mängukomplektid võimaldavad tundidepikkust fantaasiarikast mängimist ja julgustab lapsi pikendama Washimalsi mänguaega mahapestavate markeritega.
Lapsed saavad mahapestavate markeritega luua oma lemmikloomadele ainulaadseid värvilisi mustreid, seejärel pesta lemmikloomad puhtaks, et luua aina uusi mustreid.
Washimals Pets on kaasahaaravad ja loomingulised mänguasjad nii tüdrukutele kui poistele. Ohutu ja mittetoksiline mängukomplekt sobib täiuslikult lastele alates 3.eluaastast.

KÕIK TOOTED

MiniKids tooted väikestele lastele


MiniKids kollektsiooni valikust leiate väikestele lastele tooteid, mis on pestavad, et laste loovusel saaks stressivabamalt lennata.
Samuti on tooteid, mis on väiksemad, tömbima otsaga, mis arvestab väikelapse väiksema käe ja kasutusega ning peab kauem vastu.

KÕIK TOOTED

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password