Maksmine

Biolagunevad lateksist õhupallid

Lateksist õhupallid on loodussõbralikud kuna valmistatakse 100% looduslikust materjalist lateksist - mitte plastikust. Tänu sellele, laguneb õhupall looduses sama kiiresti, kui puuleht! Looduslik lateks on kummipuu piimmahlast toodetud naturaalne, elastne ja vastupidav materjal. Lateks pärineb kummipuudest ja seda kogutakse sarnaselt nagu meie kogume kaselt mahla. Kummipuud kasvavad vihmametsades ja lateksi kogumine takistab metsade raadamist. Kummipuu võib lateksit toota kuni 40 aastat!

Postkaart

Jätkusuutlikust materjalist tooted

Meie sortimendist leiab keskkonnasäästlikke paberitooteid, mis on toodetud taastoodetud- või murupaberist. Valikust leiate: kinkepaberid, kinkekotte, rosette, õnnitluskaarte. Tooted on keskkonnasõbralikud, valmistatud looduslikust taimsest materjalist ja iselagunevast taaskasutatud paberist. Keskkonnasäästlikud tooted ei sisalda plastikut ja on toodetud EL-is, vähendamaks ökoloogilist jalajälge.

Maksmine

Aitasime istutada 350 puud

Jätkusuutlikkuse edendamiseks oleme aidanud istutada 350 mangroovipuud. Mangroovid on süsiniku kogumise superpuud, mis aitavad panustada meil keskkonnasäästlikusse ja bioloogilisse mitmekesisuse säilimisse.

Postkaart

Keskkonnasäästlik pakivedu

Tellimusi toimetavad kohale elektrilised DPD rohesõidukid. Transpordi teenus moodustab märkimisväärse osa ülemaailmsetest kasvuhoonegaaside heitkogustest. See on ka hästi nähtav saastaja, mõjutades otseselt keskkonda kus elab enamik inimesi.

Biolagunevad lateksist õhupallid

Jätkusuutlikust materjalist tooted

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password