65 95 777
agapics@agapics.ee

Alused vastavalt
Teie vajadustele

Värvid
Funktsionaalsus
Materjalid
Kvaliteet

Igale tootele parim
väljapanek

Agapicsi tooteid on kõige parem müüa meie poolt valmistatud erialustelt. Oleme välja töötanud tarbijasõbralikud lahendused, mis muudavad õige toote märkamise ja leidmise ostjale väga mugavaks ja käepäraseks. Kõikidele meie toodetele saame valmistada just teie müügikohale sobilikud alused, arvestades seejuures nii teile vajalike mõõtude, materjalide kui ka värvidega. Tagame mööbli hea kvaliteedi, kohaleveo ja paigalduse.

Aluslahendused

Tasuta tarne alates 40€

Soodustus kehtib kõigi tarnemeetodite puhul välja arvatud Agapicsi kuller

clock

Tavatellimuse kättesaamine

Tellimuse kokkupanek ja kättetoimetamine 2-3 tööpäeva. Tellimus kätte DPD, Omniva, SmartPostiga üle Eesti E-R. Anname parima, et tellimus jõuaks maksmisel valitud kuupäeval. Tarnevõimalused võivad erineda vastavalt tootegrupile. Salongist kättesaamisel võtame tellimuse valmimisel ühendust.

clock

Maksmine

Maksa turvaliselt Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop pank või Pocopay pangalingi kaudu. Võimalus maksta ka ettemaksuarve alusel.

clock

Õhupallide kättesaamine

Õhupalle karbis on võimalik tellida üle Eesti DPD kulleriga E-R. Suurte õhupallikimpude kättesaamine Agapicsi kontorist või Agapicsi kulleriga Tallinnas ja Peetris E-R. Tellimuse kokkupanek ja kättetoimetamine 2-3 tööpäeva. Anname parima, et tellimus jõuaks maksmisel valitud kuupäeval.

clock

Info ja klienditeenindus

Küsimuste korral võtke ühendust epood@agapics.ee või helistage meile 6 595 777. Agapicsi salong avatud esimesel korrusel E-R 8:30 - 16:00

Uue konto registreerimine

Püsikliendi sisselogimine
Logi sisse või Lähtesta parool