Tere tulemast tutvuma Agapics AS (registrikood 10159061, asukoht Helgi tee 7, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa 75312) privaatsuspoliitikaga.  

Me hindame kõrgelt Teie privaatsust ning seetõttu oleme koostanud järgmised põhimõtted, mille alusel  töötleme oma klientide isikuandmeid. Küsimusi meie veebilehel teostatava isikuandmete töötlemise kohta saab esitada e-posti aadressil epood@agapics.ee 

Privaatsuspoliitika ulatus 

Privaatsuspoliitika kehtib kõikide füüsilisest isikust klientide suhtes, kes külastavad meie veebilehte.  

Isikuandmete vastutav töötleja 

Agapics AS on isikuandmete vastutav töötleja. 

Milliseid isikuandmeid me kogume? 

Teenuse parima osutamise eesmärgil võime koguda vajalikus ulatuses Teie isikuandmeid, Teie nimi, e-posti aadress, postiaadress, telefoninumber,  otseturundusega seotud valikud ning digitaalsete seadmete poolt edastatud tehniline info (nt küpsised, IP aadress ja muud sarnased tehnoloogiad).  

Tarbijakäitumise andmed - eelistatud pakiautomaadid, eelistatud makseviisid, eelistatud keskused, vaadatud tooted, tehtud otsingud jms; 

Ostuandmed – tšekinumbrid, kampaaniakoodid, arveldusarve number, tehtud tellimused jaostud (sh tooted, summad, pood), kinkekaardi kasutuskohad jms; 

Kliendi tagasiside – lemmiktooted, hinnangud, e-kirjade statistika jms; 

Meil on õigus keelduda kauba võõrandamisest või teenuse osutamisest, kui teenuse osutamine ilma isikuandmete töötlemiseta ei ole võimalik. 

Kuidas me isikuandmeid kogume? 

Kogume Teie isikuandmeid Teie nõusolekul ostu sooritamisel. Kogume Teie isikuandmeid ainult juhul, kui Te edastate sellist teavet vabatahtlikult. 

Miks me isikuandmeid töötleme? 

Töötleme isikuandmeid alljärgnevatel eesmärkidel: 

 • - kliendisuhete haldamine ja kliendiga suhtlemine 
 • - kliendiga sõlmitava või sõlmitud lepingu sõlmimine ja täitmine 
 • - kliendi päringutele vastamine 
 • - kliendisuhete arendamine ja analüüs 
 • - toodete ja teenuste pakkumine 
 • - otseturundus 
 • - õigustatud huvi 
 • - tarbijaharjumuste uurimine 
 • - teenuste haldamine ja arendamine 
 • - veebilehe kasutamine ja täiustamine 
 • - loosimiste ja küsitluste läbi viimine 
 • - müügistatistika koostamine 
 • - isikute ja vara kaitse 
 • - seadusest tulenevate kohustuste täitmiseks. 

Kuidas me Teie isikuandmeid kaitseme? 

Kasutame Teie isikuandmete kogumisel, säilitamisel ja töötlemisel ajakohaseid ja piisavaid ning tehnilisi ja korralduslikke turvameetmeid, mis kaitsevad kliendiandmebaasis ja veebilehel salvestatud isikuandmetele loata juurdepääsu, muutmise, avalikustamise või hävitamise eest. Juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. 

Teie isikuandmete edastamine 

Võime Teie isikuandmete töötlemisel kasutada kolmandast isikust teenusepakkujaid, kes osutavad vajalikke teenuseid (näiteks tarkvaraarendus, otseturustuse edastamine, makse- ja postiteenuse osutajad). Kõigi kolmandatest isikutest teenusepakkujatega, kellele me isikuandmeid edastame, on sõlmitud lepingud isikuandmete kaitse ja edastatava teabe konfidentsiaalsena hoidmise kohta. Muuhulgas edastab Agapics AS maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. Transporditeenuse osutamiseks vajalikud isikuandmed edastab Agapics AS Itella Smartpost AS’ile, Omniva OÜ ja DPD Eesti AS’ile. Lisaks eeltoodule on meil õigus edastada isikuandmeid järelevalve-, uurimis- ja korrakaitseasutustele õigusaktides toodud juhtudel. 

Isikuandmete töötlemise tähtaeg 

Võime töödelda Teie isikuandmeid nii kaua, kui on vajalik meie ja Teie vahelise kliendisuhte või muu samaväärse suhte täitmiseks kuni Teie poolt isikuandmete töötlemise nõusoleku tagasi võtmiseni või maksu- ja õiguslikel eesmärkidel kuni seadusest tulenevate tähtaegadeni. 

Otseturundus ja rahulolu-uuringud 

Võime Teie nõusolekul kasutada Teie edastatud isikuandmeid, et edastada Teile infot kampaaniate ja pakkumiste kohta ning viia läbi rahulolu-uuringuid. Juhul, kui Te ei soovi enam otsepakkumisi saada, on Teil igal ajal õigus võtta isikuandmete töötlemise nõusolek tagasi järgides otsepostituses olevaid juhiseid või võttes ühendust e-posti aadressil epood@agapics.ee 

Küpsiste kasutamine 

Meie veebilehel kasutakse küpsiseid. Küpsis on pisike tekstifail, mille veebilehitseja salvestab automaatselt kasutaja poolt kasutatavasse seadmesse. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas kasutaja veebilehte kasutab, eesmärgiga pakkuda kasutajale paremat kasutajakogemust. Veebilehtedel on kasutusel järgmised küpsised: 

 - seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada veebilehe kasutamist;
 - püsiküpsised, mille eesmärk on pidada meeles kliendi valikuid veebilehel;
 - esimese ja/või kolmanda osapoole küpsised, mille eesmärk on näidata kasutajale sobilikku
 - reklaami ja pakkumisi;
 - kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine.

Kasutaja võib oma seadmetesse salvestatud küpsised kustutada ja/või blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid.
Täpsemad juhised leiad siit: 

 - Mozilla Firefox 
 - Google Chrome 
 - Internet Explorer 9, 10, 11 
 - Internet Explorer 7 ja 8 
 - Safari 

Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht plaanipäraselt töötada ja/või osad funktsionaalsused ei pruugi olla kasutajatele kättesaadavad.
Lisaks analüüsiküpsiste kasutamisele kasutavad veebilehed piksleid (pixel tags), mille abil jälgitakse veebilehe kasutust. Seda tehes ei töödelda isiku tuvastamist võimaldavaid andmeid.
Kasutame e-poes ka kolmandate osapoolte küpsiseid eesmärgiga pakkuda paremat kasutajakogemust ning koguda statistikat. 

Kolmandate osapoolte küpsised

- Facebooki küpsiste tingimused: https://www.facebook.com/policies/cookies/
- Google’i küpsiste tingimused: https://www.google.com/policies/technologies/cookies/

Isikustamata andmete töötlemine 

Meie veebilehe külastamisel võime koguda Teilt isikustamata andmeid nagu veebilehe külastamise kuupäev ja kellaeg, veebilehelt alla laetud info, teave brauseri nime ja operatsioonisüsteemi kohta, interneti-teenuse pakkuja ning muud sarnast teavet. Töötleme nimetatud andmeid anonüümselt ning andmeid kasutatakse veebilehe funktsionaalsuse parandamise eesmärgil. 

Profileerimine 

Võime kasutada Teie isikuandmeid ja ostude statistilisi andmeid profiilianalüüsi teostamiseks, et paremini mõista Teie ootusi ja sellest tulenevalt pakkuda Teile paremaid kaupu ja teenuseid. Me ei tee profileerimise tulemusel Teie suhtes mingeid õiguslikku tähendust omavaid otsuseid. 

Teie õigused seoses Teie isikuandmete töötlemisega 

Teil on igal ajal õigus küsida meilt Teie isikuandmeid, nõuda Teie isikuandmete parandamist ja ülekandmist ning Teie isikuandmete kustutamist. 

Teie isikuandmete töötlemisega seotud taotlused palume esitada elektrooniliselt e-posti aadressil epood@agapics.ee 

Meil on õigus jätta Teie taotlus rahuldamata, kui Teie isikusamasust ei ole võimalik tuvastada või isikuandmete edastamine ei ole turvaline. Meil on õigus keelduda Teie isikuandmete kustutamise taotluse rahuldamisest juhul, kui isikuandmete töötlemise kohustus tuleneb kehtivast lepingust, seadusest või on vajalik õigusnõuete koostamiseks, esitamiseks või kaitsmiseks seoses isikute ja vara kaitsega. 

Privaatsuspoliitika muutmine 

Meil on igal ajal õigus privaatsuspoliitikat muuta ja täiendada. Kehtiv privaatsuspoliitika on alati kättesaadav meie veebilehelt. 

Kaebuste esitamine 

Juhul, kui Te leiate, et rikume Teie isikuandmete töötlemisel Teie õiguseid, on Teil õigus igal ajal pöörduda meie poole e-posti aadressil epood@agapics.ee

Tasuta tarne alates 40€

Soodustus kehtib kõigi tarnemeetodite puhul välja arvatud Agapicsi kuller

clock

Tavatellimuse kättesaamine

Tellimuse kokkupanek ja kättetoimetamine 2-3 tööpäeva. Tellimus kätte DPD, Omniva, SmartPostiga üle Eesti E-R. Anname parima, et tellimus jõuaks maksmisel valitud kuupäeval. Tarnevõimalused võivad erineda vastavalt tootegrupile. Salongist kättesaamisel võtame tellimuse valmimisel ühendust.

clock

Maksmine

Maksa turvaliselt Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop pank või Pocopay pangalingi kaudu. Võimalus maksta ka ettemaksuarve alusel.

clock

Õhupallide kättesaamine

Õhupalle karbis on võimalik tellida üle Eesti DPD kulleriga E-R. Suurte õhupallikimpude kättesaamine Agapicsi kontorist või Agapicsi kulleriga Tallinnas ja Peetris E-R. Tellimuse kokkupanek ja kättetoimetamine 2-3 tööpäeva. Anname parima, et tellimus jõuaks maksmisel valitud kuupäeval.

clock

Info ja klienditeenindus

Küsimuste korral võtke ühendust epood@agapics.ee või helistage meile 6 595 777. Agapicsi salong avatud esimesel korrusel E-R 8:30 - 16:00

Uue konto registreerimine

Püsikliendi sisselogimine
Logi sisse või Lähtesta parool