Loodussõbralikud lateksist kimbud

Kõik tooted -20%

Soodustus kehtib kuni 21.06.24 kõigile Agapicsi toodetele v.a. margid ja ümbrikud. Tasuta tarne alates 40€ v.a. Agapicsi kuller

Kõik tooted -20%

Soodustus kehtib kuni 21.06.24 kõigile Agapicsi toodetele v.a. margid ja ümbrikud. Tasuta tarne alates 40€ v.a. Agapicsi kuller

Valmis õhupallide meelespea

Kõik valmis karbis õhupallikimbud ja suured õhupallikimbud on raskusega ning täidetud heeliumiga.
Lisandub juurde maksmisel kulleri tarne. Karbiga õhupallid kätte DPD kulleriga üle Eesti. Suured kimbud kätte Agapicsi kulleriga Peetris ja Tallinnas.

Õhupallide meelespea

Kõik valmis karbis õhupallikimbud ja suured õhupallikimbud on raskusega ning täidetud heeliumiga. Lisandub juurde maksmisel kulleri tarne. Karbiga õhupallid kätte DPD kulleriga üle Eesti. Suured kimbud kätte Agapicsi kulleriga Peetris ja Tallinnas.

Aktiivsed filtrid

Tasuta tarne alates 40€

Soodustus kehtib kõigi tarnemeetodite puhul välja arvatud Agapicsi kuller

clock

Tavatellimuse kättesaamine

Tarne DPD, Omniva, SmartPostiga üle Eesti E-R. Tellimus kulleriga ja pakiautomaati 2-3, postkasti kuni 5 tööpäeva. Salongist kättesaamisel võtame tellimuse valmimisel ühendust. Tarnevõimalused võivad erineda vastavalt tootegrupile.

clock

Maksmine

Maksa turvaliselt Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop pank või Pocopay pangalingi kaudu. Võimalus maksta ka ettemaksuarve alusel.

clock

Õhupallide kättesaamine

Õhupalle karbis on võimalik tellida üle Eesti DPD kulleriga E-R. Suurte õhupallikimpude kättesaamine ainult Agapicsi kontorist või Agapicsi kulleriga Tallinnas ja Peetris E-R.

clock

Info ja klienditeenindus

Küsimuste korral võtke ühendust epood@agapics.ee või helistage meile 6 595 777. Agapicsi salong avatud esimesel korrusel E-R 8:30 - 16:00

Uue konto registreerimine

Püsikliendi sisselogimine
Logi sisse või Lähtesta parool