Avanti Ameerika Kaart Tantsijad

5
1,70 €
Maksudega

Kaardi sees:

Sinus on ilu, jõud ja graatsia.

Palju õnne sünnipäevaks

TANTSIJAD

New York City, 1936

"Balletitantsija koht pole maa peal, vaid õhus" Lincoln Kirstein

Plieedest ja piruettidest puhkavad balletiõpilased lõdvestumas George Balanchine nimelise Ameerika Balletikooli proovistuudio aknalaual. Vaid mõni nädal pärast Ameerika Ühendriikidesse saabumist 1934.aastal avas Venemaal sündinud koreograaf Balanchine kirjaniku ja filnatroopi Lincoln Kirstein abiga New Yorgis aadressil 637 Madison Avenue balletikooli. Selles mainekas asutuses, mis kolis 1964.aastal Lincolni Etenduskunstide Keskusesse, on omandanud klassikalise väljaõppe põlvkondade viisi noori õpilasi. Kooli lõpetanud on tantsinud maailma tuntuimates balletitruppides, muu hulgas ka Balanchine´i enda loodud trupis New York City Ballet.

Siseteksti lisamine postkaardile

Soovi korral saate määrata postkaardile juurde käsikirjas siseteksti. Täidame postkaardi ja paneme selle ümbrikuga saajale teele või lisame tellimusele kaasa. Ära unusta vajutada "Salvesta" nuppu ning kassas märgi kindlasti saaja aadress. Käsikirjas siseteksti on võimalik tellida korraga kuni kümnele kaardile.
  • max 250 tm
Kogus
KA011944
5 Tooted

Lisainfo

Sündmus
Sünnipäev
Saaja
Naine
Saaja
Tüdruk
Kaardi klass
Lühikesed kaardid alla 17cm
Kaardi tüüp
Sünnipäev
Kaardi suurus
11,8 x 16,8
Ümbrik kaasas
Ei

Eriviited

Hetkel hinnangud puuduvad

Teile võiks lisaks meeldida

Tasuta tarne alates 40€

Soodustus kehtib kõigi tarnemeetodite puhul välja arvatud Agapicsi kuller

clock

Tavatellimuse kättesaamine

Tarne DPD, Omniva, SmartPostiga üle Eesti E-R. Tellimus kulleriga ja pakiautomaati 2-3, postkasti kuni 5 tööpäeva. Salongist kättesaamisel võtame tellimuse valmimisel ühendust. Tarnevõimalused võivad erineda vastavalt tootegrupile.

clock

Maksmine

Maksa turvaliselt Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop pank või Pocopay pangalingi kaudu. Võimalus maksta ka ettemaksuarve alusel.

clock

Õhupallide kättesaamine

Õhupalle karbis on võimalik tellida üle Eesti DPD kulleriga E-R. Suurte õhupallikimpude kättesaamine ainult Agapicsi kontorist või Agapicsi kulleriga Tallinnas ja Peetris E-R.

clock

Info ja klienditeenindus

Küsimuste korral võtke ühendust epood@agapics.ee või helistage meile 6 595 777. Agapicsi salong avatud esimesel korrusel E-R 8:30 - 16:00

Uue konto registreerimine

Püsikliendi sisselogimine
Logi sisse või Lähtesta parool