Crayola Kunstikohver pastelsed värvid

15
28,70 €
Maksudega

- Pastelltoonides loo ja värvi kunstikohver

- Praktiline kokkupandav kunstikohver, mille sees on 65 eset: 1 käepidemega plastkohver, 25 mahapestavat pastelltoonides Supertipsi markerit, 20 lehte värvimise ja muude tegevuste jaoks (20 x 15 cm), 18 tühja lehte (20 x 15 cm), 2 kleepsulehte (20 x 15 cm)

- Supertipsi mahapestavad õrnades pastelltoonides markerid võimaldavad luua nii paksi kui ka õhukesi jooni, mida saab kasutada nii üksikasjalike meisterdiste tegemiseks kui ka laia katvusega raamatute ja plakatite värvmiseks

- Alates 4. eluaastast

Kogus
CR000037
15 Tooted

Lisainfo

Saaja
Poiss
Saaja
Tüdruk
Saaja
Vanem laps
Crayola kollektsioon
Pestavad 4 a. alates
Värvimisvahendid
Viltpliiatsid
Värvimisvahendid
Värvimislehed
Koolikaubad
Crayola pestavad markerid

Eriviited

Hetkel hinnangud puuduvad

Tasuta tarne alates 40€

Soodustus kehtib kõigi tarnemeetodite puhul välja arvatud Agapicsi kuller

clock

Tavatellimuse kättesaamine

Tellimuse kokkupanek ja kättetoimetamine 2-3 tööpäeva. Tellimus kätte DPD, Omniva, SmartPostiga üle Eesti E-R. Anname parima, et tellimus jõuaks maksmisel valitud kuupäeval. Tarnevõimalused võivad erineda vastavalt tootegrupile. Salongist kättesaamisel võtame tellimuse valmimisel ühendust.

clock

Maksmine

Maksa turvaliselt Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop pank või Pocopay pangalingi kaudu. Võimalus maksta ka ettemaksuarve alusel.

clock

Õhupallide kättesaamine

Õhupalle karbis on võimalik tellida üle Eesti DPD kulleriga E-R. Suurte õhupallikimpude kättesaamine Agapicsi kontorist või Agapicsi kulleriga Tallinnas ja Peetris E-R. Tellimuse kokkupanek ja kättetoimetamine 2-3 tööpäeva. Anname parima, et tellimus jõuaks maksmisel valitud kuupäeval.

clock

Info ja klienditeenindus

Küsimuste korral võtke ühendust epood@agapics.ee või helistage meile 6 595 777. Agapicsi salong avatud esimesel korrusel E-R 8:30 - 16:00

Uue konto registreerimine

Püsikliendi sisselogimine
Logi sisse või Lähtesta parool