Info 

Veebipoe agapics.com (edaspidi veebipood) omanik on AS Agapics (registrikood 10159061), asukohaga Helgi tee 7, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa 75312. Ühendust saab võtta meiega e-maili teel epood@agapics.ee või telefonil 65 95 777

Maksmine ja kauba kättetoimetamine 

Veebipoest ostes saab tasuda ostude eest kasutades pangalinke, mida vahendab Maksekeskus. Kõik toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Kauba transport on võimalik ainult Eesti piires.

Kauba tarnimist teostavad DPD, Omniva ning Itella SmartPOST. Sobiva tarnemeetodi ja kauba sihtkoha saab rippmenüüst valida tellimuse vormistamise ajal.
Tellimus võetakse töösse ja on valmis väljasaatmiseks või kliendile üleandmiseks samal või järgmisel tööpäeval pärast ülekande sooritamist ning tarne ei võta üldjuhul kauem kui 5 tööpäeva.

- DPD Kulleriga tarne on tellimuse väljasaatmisest tavaliselt 1-2 tööpäeva üle Eesti. Tallinnas ja selle ümbruses toimetab tellimusi kohale DPD elektriline buss. 
- Pakiautomaatidesse jõuab tellimus tavaliselt 1-2 tööpäeva jooksul pärast tellimuse väljasaatmist.
- Postkasti jõuab tellimus tavaliselt 5 tööpäeva jooksul pärast väljasaatmist.
- Kui tellimus on tellitud Agapicsi kontorisse, siis võetakse kliendiga ühendust pärast tellimuse komplekteerimist. Agapicsist kohapealt kättesaadavad tellimused saab kätte kontorist. Kontori sissepääs on esimese korruse klaasuksest.
- Tallinnas ja selle lähiümbruses on võimalik tellida tellimus kohale ka Agapicsi kulleriga E-R.

Transpordi tasu kujuneb vastavalt tellimuse suurusele ning tarnemeetodile. Erandlikel juhtumitel on veebipoel õigus kaup kohale toimetada kuni 14 kalendripäeva jooksul, mis juhul teavitatakse klienti esimesel võimalusel. Kampaaniate ja jõulude ajal võib tellimuse kohale jõudmine tänu suurele tellimuste koormusele pikeneda. 

Ostmine 

Veebipoes on iga toote juures pilt ja kirjeldav tekst. Ostmiseks tuleb valida toodete nimekirjast soovitud tooted, seejärel tuleb vajutada nupule „Lisa ostukorvi”. Toote kogust on võimalik määrata tootekirjelduses, kiirvaates ja ostukorvis.
Kui kaup saab valitud, siis tuleb edasi minna ostukorvi, mis asub üleval paremas nurgas. Seal on võimalik näha ülevaadet kõikidest soovitud toodetest, muuta tellimuse kogust ja lisada sooduskood.
Järgnevalt tuleb liikuda edasi, vajutades nupule “Vormista ost”. Seejärel saate teha valiku, kas olete arve saaja või soovite arvet teisele nimele. Järgmisena tuleb täita kõik tärniga tähistatud väljad ja valida sobiv tarnemeetod. Kui olete tutvunud kasutus- ja tagastustingimustega ning olete seda kinnitanud “linnukesega”, saate valida maksemeetodi.  

Tellimuse muutmine või tühistamine 

Tellimuse muutmiseks või tühistamiseks tuleb meile võimalikult kiiresti saata kiri aadressile epood@agapics.ee või helistada numbrile 65 95 777. Kui tühistamine jääb hiljaks täidetud õhupalli või kaardi siseteksti tellimuse puhul, pole seda võimalik tühistada. 

Tagastamine 

Vastavalt seadusele on tarbijal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest ning kaup kasutamata kujul, rikkumata pakendis tagastada. Selleks võta meiega palun esimesel võimalusel ühendust aadressil epood@agapics.ee ja me aitame. Veebipood tagastab ostjale kõik ostjalt lepingu alusel toodete eest saadud tasud tagastatava kauba kättesaamisel. Tasude tagastamine toimub toodete kättesaamisel viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest. Käsikirjas sisetekstiga tooteid ja täidetud õhupalle tagastada ei saa.

Autoriõigused 

Kõik Veebipoe lehel ja kodulehel olev materjal on autoriõigustega kaitstud. Nende kasutamine mistahes viisil on lubatud ainult Agapics AS kirjalikul loal.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password